Ürün Tanıtımı

Harmonica Linea Damla Kullanıcı Yorumlar ve Nerede Satılır?

Harmonica Linea Nerede Satılır, Harmonica Linea Damla Eczanede Satılır Mi?, Harmonica Linea Kullananların Yorumları

Harmonica Linea Damla Kilo vermeye yardım eden bir besin takviyesidir. Bu ürünün geliştiricisi beslenme uzmanı Roberta Grirr ve ekibinin aktif bileşenlerin uygun kombinasyonunu bulmaya çalıştığı ve uzun seneler süren incelemenin neticesinde  bu gıda takviyesi ürünü meydana çıkarmışlardır.

Cherimoya, acai meyveleri, yeşil kahve ve yeşil çay yaprağı özleri, krom pikolinat ve portakal meyve özü gibi bileşenlerle formülize edildiği belirtilmiştir. Bu bileşenler metabolizmayı hızlandırır, iştahı bastırır, bedeni canlandırır ve karbonhidrat yükünü azaltır.

Harmonica Linea Damla Nedir?

Bu Damla daha çok kadınlar tarafından tercih edilen takviye edici besinlerden birisidir. Genel olarak kilo vermekte ve iştahının azaltmak  için üretilmiş bir ürün olduğu belirtilmektedir. Ayrica Hiçbir ürün tek başına metabolizmanızı hızlandırmaz yahut sizi zayıflatmaz. Ama bedeninizi ve metabolizmanızı canlandırmak için tetikleyici ve yardımcı bir besin arayışı içerisindeyseniz bu ürünü kullanabilirsiniz.

İçeriğinde İse ;

 • Yeşil kahve;
 • Siyah çay yaprağı ekstresi;
 • Krom pikolinat;
 • Garcinia cambogia;
 • Portakal meyve özü;
 • Çerimoya;
 • Acai meyveleri;

Harmonica Linea Damla Ne İşe Yarıyor?

Bu Damla metabolik süreçleri artırmayı, iştahı normalleştirmeyi, bedeni esas minerallerle geri yüklemeyi ve onu detoksifiye etmeyi amaçlamaktadır. Harmonica Linea sentetik kimyasallar içermez. Ayrıca kilo verme döneminde önemli olan vitaminler, mineraller ve mikro elementlerle zenginleştirilmiştir.

Ayrica Bu damla daha çok zayıflamak için rejim programlarına ve yaptığı sporlara dayanak olması hedefiyle kullanılmaktadır.

 • İştahınızın kapanmasını ve yediklerinizle daha tok hissetmenizi sağlar.
 • İştahınızın sürekli açık olması durumunu etkiler.
 • Sindirim sistemini düzenleyerek sizin daha tok hissetmenizi ve daha az yemenizi sağlar.

Harmonica Linea Damla Fiyatı?

Harmonica Linea 1 Şişesi 30 Ml olarak üretilmiştir ve ortalama olarak bir ay kullanılmaktadır.  Satış Fiyati İse;fiyatı 75 TL’dir.

Harmonica Linea Damla Nasıl Kullanılır?

 • Harmonica Linea bir bardak su içerisinde çözün.
 • Talimatlarda belirtilen doza göre her gün yemeklerden evvela 1-2 kere için.

Harmonica Linea Damlayı hatalı kullanıldığında dilediğiniz sonuçları almayacağınızı ve daha farklı sonuçların olacağını  belirtmek isteriz. Ayrica Bu damlayı kullanmadan önce bir diyetisyene danışmanız sizin için faydalı olacaktır.

Harmonica Linea Eczanede Satılır Mi?

Bu Takviye edici gıdanın eczanelerde satılıp satılmadığına dair herhangi bir gerekli bilgiye ulaşamadık. Bu ürünü eczanelerden satın almak istiyorsanız eğer eczaneye gitmeden önce eczaneyi telefonla aramanız sizin için faydalı olduğu belirtilmiştir.

Harmonica Linea Damla Kullananların Yorumları Nedir?

Harmonica Linea damlayı kullanıyorsanız eğer sizde kendi kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi sitemizde bulunan yorumlar kısmından kullanmak isteyenlere ve karar veremeyenlere yardımcı olmak amacıyla paylaşa bilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu