Sağlık

Lamiderm Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Lamiderm Krem Nedir? Ne İşe Yarar?,Lamiderm leke Kremi,Lamiderm Krem ne işe yarar,lamiderm krem fiyat, lamiderm leke kremi,Lamiderm  Yara ve Yanık Kremi ile yanık ve yaralanmalarda etkili bir çözüm sunmaktadır.Lamiderm Krem sayesinde ciltteki yaralarin %30 daha  Hızlı İyileşme sagladigi belirtilmektedir. 1 ve 2 derece yanıklardan kullanıldığı belirtilmiştir.Ayrica yaza izlerinin tedavisindede kullanılmaktadir. Peki Lamiderm krem sivilce için kullanılır mı,Lamiderm krem sivilce icin kullanlır mı,Lamiderm krem SGK karsılıyor mu,Lamiderm Krem ne işe yarar,Lamiderm leke Kremi.

Lamiderm Krem Nedir?

Lamiderm Krem Kan akımını hızlandırır ve duruma baglı olarak dokunun oksijenle beslenmesini sağlar ve ölü dokuları ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Lamiderm Yara ve Yanık Kremi ile yanık ve yaralanmalarda etkin  iyileşme sağladığı belirtilmiştir.Lamiderm Krem sayesinde ciltteki yaralarin %30 daha  Hızlı tedavi ve yaraların iyileşmesini sağlar.Lamiderm Krem 1. ve 2. derece yanıklar, Cildinizde Oluşan güneş yanıkları, radyoterapi ve yatak yaralarında, ameliyat sonrasında iyileşme ve izlerin azalmasında, yara izlerinin azaltılmasına destek olur.

Lamiderm Krem Ne İşe Yarar?

Lamiderm Krem Nedir Ne İşe Yarar
Lamiderm Krem Nedir Ne İşe Yarar
 • 1. ve 2. derece yanıklar, güneş yanıkları
 • Radyoterapi ve yatak yaralarında
 • Ameliyat Sonrasında İyileşme ve İzlerin azalmasında
 • Yara İzlerinin azaltılmasına
 • Cildin nemlendirilmesini sağlar, su kaybını %75 azaltır.
 • Yanık ve yara izlerinin azaltılması
 • Güneş yanıklarınin iyileşmesinde

Ayrica Kan akımını hızlandırır ve duruma bağlı olarak dokunun oksijenle beslenmesini sağlar ve ölü dokuları ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Lamiderm Krem Kullanımı

Lamiderm Krem adli ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Lamiderm Krem Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

 • Kullanım öncesi ellerinizi yıkayınız.
 • Lamiderm kremi, Günde 2 ile 4 defa kullanıma uygundur,Sorunlu Bölgenin üzerine kalınca bir tabaka halinde yaranın veya yanığın üstünde masaj yaparak sürünüz.
 • Lamiderm krem içeriğinde bulunan maddelere karşı herhangi bir alerjiniz varsa kullanmayınız.
 • İltihaplı ve Kanamalı yaralarda kullanmayınız.

Lamiderm Krem Eczane Fiyatı

Lamiderm Krem Resmi satış fiyatı İndirimli  olarak 39.99 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Lamiderm Krem Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Lamiderm Krem Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Lamiderm Krem Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Lamiderm Krem Kullananlar

Kullanan Yıllardır kullandığımız ürün yanıklarda ve yaralarda iz bırakmadan hızlı tedavi ediyor evlerde ecza dolabında olmazsa olmaz bir ürün olarak düşünüyorum

Kullanan Ürünü yaklaşık 4 ay boyunca pişiği geçmeyen kızım için aldım . Eczanede çalışan bir arkadaşım tavsiye etmiştir, kullandığım onca ürün bir kenara lamiderm bir kenara . Kızım şu an 23 aylık ve hep elimin altında .

Kullanan Eczanede ki bir cok yanık kreminden çok daha başarılı.Fransa üretimi.Alınmaya değer

Lamiderm Leke Kremi Nedir?

Lamiderm Yara ve Yanık Kremi ile yanık ve yaralanmalarda etkin  iyileşme sağladığı belirtilmiştir.Lamiderm Krem sayesinde ciltteki yaralarin %30 daha  Hızlı tedavi ve yaraların iyileşmesini sağlar.

Lamiderm Krem Hamilelikte Kullanımı

Lamiderm Leke Kremini Hamilelikte Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danişmanız gerekmektedir. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayınız.

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu