Sağlık

Lamiderm Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Lamiderm Krem Nedir? Lamiderm  Yara ve Yanık Kremi ile yanık ve yaralanmalarda etkili bir çözüm sunmaktadır. Lamiderm Krem sayesinde ciltteki yaraların %30 daha hızlı İyileşme sağladığı belirtilmektedir. 1 ve 2 derece yanıklardan kullanıldığı belirtilmiştir. Ayrica yaza izlerinin tedavisinde de kullanılmaktadır. Peki Lamiderm krem sivilce için kullanılır mı?  Lamiderm krem SGK karşılıyor mu? Krem ne işe yarar?

Lamiderm Krem Nedir?

Lamiderm Krem. Ve duruma bağlı olarak dokunun oksijenle beslenmesini sağlar ve ölü dokuları ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kan akımını hızlandırır.

Yara ve Yanık Kremi ile yanık ve yaralanmalarda etkin iyileşme sağladığı belirtilmiştir. Lamiderm Krem sayesinde ciltteki yaraların %30 daha  Hızlı tedavi ve yaraların iyileşmesini sağlar. 1. ve 2. derece yanıklar, Cildinizde Oluşan güneş yanıkları, radyoterapi ve yatak yaralarında, ameliyat sonrasında iyileşme ve izlerin azalmasında, yara izlerinin azaltılmasına destek olur.

Lamiderm Krem Ne İşe Yarar?

Lamiderm Krem Nedir Ne İşe Yarar
Lamiderm Krem Nedir Ne İşe Yarar
 • 1. ve 2. derece yanıklar, güneş yanıkları
 • Radyoterapi ve yatak yaralarında
 • Ameliyat Sonrasında İyileşme ve İzlerin azalmasında
 • Yara İzlerinin azaltılmasına
 • Cildin nemlendirilmesini sağlar, su kaybını %75 azaltır.
 • Yanık ve yara izlerinin azaltılması
 • Güneş yanıklarının iyileşmesinde

Ayrica Kan akımını hızlandırır ve duruma bağlı olarak dokunun oksijenle beslenmesini sağlar ve ölü dokuları ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Lamiderm Krem Kullanımı

Ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

 • Kullanım öncesi ellerinizi yıkayınız.
 • Lamiderm kremi, Günde 2 ile 4 defa kullanıma uygundur, Sorunlu Bölgenin üzerine kalınca bir tabaka halinde yaranın veya yanığın üstünde masaj yaparak sürünüz.
 • Lamiderm krem içeriğinde bulunan maddelere karşı herhangi bir alerjiniz varsa kullanmayınız.
 • İltihaplı ve Kanamalı yaralarda kullanmayınız.

Lamiderm Krem Eczane Fiyatı

Resmi satış fiyatı İndirimli olarak 221. 90 TL olarak fiyatı belirtilmiştir.

Lamiderm Krem Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç ,Ürün, Gıda takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Lamiderm Krem Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Lamiderm Krem Kullananlar

Kullanan Yıllardır kullandığımız ürün yanıklarda ve yaralarda iz bırakmadan hızlı tedavi ediyor evlerde ecza dolabında olmazsa olmaz bir ürün olarak düşünüyorum

Kullanan Ürünü yaklaşık 4 ay boyunca pişiği geçmeyen kızım için aldım . Eczanede çalışan bir arkadaşım tavsiye etmiştir, kullandığım onca ürün bir kenara Lamiderm bir kenara. Kızım şu an 23 aylık ve hep elimin altında .

Kullanan Eczanede ki bir çok yanık kreminden çok daha başarılı. Fransa üretimi. Alınmaya değer

Lamiderm Leke Kremi Nedir?

Lamiderm Yara ve Yanık Kremi ile yanık ve yaralanmalarda etkin  iyileşme sağladığı belirtilmiştir. Lamiderm Krem sayesinde ciltteki yaraların %30 daha  Hızlı tedavi ve yaraların iyileşmesini sağlar.

Lamiderm Krem Hamilelikte Kullanımı

Leke Kremini Hamilelikte Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayınız.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu