Telefon

Android Telefonda En İyi Ses Kayıt Programlari

En iyi telefon gorusme kayit programi, Android 10 arama kaydetme sorunu, En iyi arama Kaydedici 2021,profesyonel ses kayıt programı Android

Telefon En İyi Ses Kayıt (Ses Kaydedici) Programları ;  Android telefonlarda çoğunlukla içerisinde bir ses kaydedici yer alır. Ancak, içerisinde entegre ses kayıt; cihazlarının birtakım esas özellikleri yoktur ve bazıları yalnızca aramaları kaydetmekle sınırlıdır. Bu makalemizde, Android için en iyi ses kaydedici 2021 uygulamalarından bir kaçını paylaşacağız.

Google Play Store’da doğru olanı seçmeyi zorlaştıran pek çok Android ses kaydedici programı olduğunu belirtmek gerekmektedir. Bu yüzden, burada yalnızca Android için uyumlu iyi ses kaydedici uygulamalarını listeledik.

Android İçin En İyi Ses Kaydedici Uygulamalar

.Akıllı telefonların içinde gelen varsayılan uygulamalar bir çok zaman hiç bir özelliği desteklememektedir. Ancak uygun özellikler yayınlayan uygulama mevcuttur. En iyi ses kaydedici programları sizler için listeledik. Android ses kayıt uygulamalarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Easy Voice Recorder (Ses Kayıt Uygulaması)

Şu anda Google Play Store’da bulunan en iyi ve en beğenilir ses kaydedici programı. Uygulama şuanda binlerce kullanıcı yönünden arka planda ses kaydetmek için kullanılmaktadır. Easy Voice kaydediciyle alakalı enteresan olan şey, ekran kapalıyken dahi ses kaydı yapabilmesidir. Dosya uyumluluğundan bahsedecek olursak eğer , Easy Voice kaydedici WAV, AMR, PCM, vb. Gibi çok türlü ses formatlarını desteklemektedir.

Easy Voice Recorder
Easy Voice Recorder

Sony Audio Recorder (Telefon Ses Kayıt)

Sony’nin bedava programı yer almakta. Audio Recorder adlı bu mobil uygulama akili telefon, tablet ve bilgisayarlar üzerinden kolaylıkla ses kaydı alınmasını sağlamaktadır. Uygulama, kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Mono ve stereo kaydetme, kaydı kısa süreliğine duraklatma gibi özelliklerin beraberinde kolay düzenlemelerde de yapılmaktadır.

Audio Recorder
Audio Recorder

MDroid Sound Recorder

Ücretsiz bir mobil uygulama olan MDroid ‘in Sound Recorder adlı programı. Bu  ücretsiz Android uyumlu ses kayıt uygulaması 3GP, WAV ve MP4 formatlarını destek vermektedir. Arka planda ekran kapalıyken kayıt yapabilen aplikasyon, ses girdilerinin kolaylıkla paylaşılmasını dahi sağlamaktadır. Uygulamanın bir başka dikkat çeken özelliği ise birden fazla mikrofona sahip olması. Ayrica akil telefonlarda hangi mikrofon ile kayıt yapılacağının seçmekte mümkündür.

Samsung Voice Recorder

Size basit ve olağanüstü bir kayıt tecrübesi sağlamak için geliştirilmiş listedeki bir diğer en iyi ses kaydedici programı. Uygulama yüksek nitelikte ses kaydı yapacak kadar yeteneklidir. Ancak, olumsuz olarak bu  ses kayıt edici mobil uygulama yalnızca Samsung ve akili telefonlarda çalışmaktadır.

 

Voice Recorder
Voice Recorder

Smart Recorder

Android akıllı telefonunuz için kullanımı kolay bir ses kaydedici program mi arıyorsanız, Smart Recorder’ı denemeniz kesinlikle tavsiye edilmektedir. Smart Recorder, yüksek kaliteli ve uzun zamanlı ses kayıtları için kullanabileceğiniz en iyi Android uygulamalarından bir tanesidir. Akıllı Kayıt Cihazı ayrıyeten canlı ses spektrum analizörü, dalga / PCM kodlaması ve benzeri.

Smart Recorder
Smart Recorder

Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder ile sesli notları kolaylıkla kayıt edebilirsiniz. Ayrica bu ses kayıt edici bu uygulamanın en büyük özelliklerinden bir tanesi ise; kullanıcıların sosyal ve ani mesajlaşma programları ile ses kayıtlarını düzenlemesine, silmesine, yedeklemesine ve paylaşmasına dahi olanak tanımaktadır. Uygulama, Android kullanıcıları arasında çok bilindik ve arama kaydı için kullanılıyor.

Call Recorder
Call Recorder

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu