Teknoloji

Yabancı Dizi İndirme Siteleri, Programları, Uygulamaları Önerisi 2023

Yerli veya yabancı dizi indirme siteleri veya bazı programlara ihtiyaç vardır. IDM bilinen en iyi video indirici programlardan biridir. Sadece Youtube değil dizi-film sitelerinde video açtığınızda sağ üst köşede video indir sekmesi gelir ve o sekmeye tıklanarak video istenen kalitede indirilebilmektedir. Ancak yüksek çözünürlüklü filmleri indirmek için Torrent sitelerine ihtiyaç vardır. Bazı filmlerin kapasiteleri 50 GB olabiliyor. Açık Film Kanallarını İzlemek İçin yazımızı okuyabilirsiniz.

Torrent dosyası olarak video indirdiğinizde internet hızınızın yavaşlaması veya bilgisayarı kapatmanız ya da elektrik kesintilerinin olması; Torrent dosya indirirken indirme işini kesmez. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda arka planda bu dosya inmeye devam eder.

Torrent kullanıcılarının indirdikleri her videoyu Seed etmesi gerekiyor. Yani başkalarının da indirmesi için yardımcı olması gerekiyor. Bazı Torrent sitelerine üyelik paralıdır. Turktorrent.us sitesi paralı üyelik hizmeti sunan bir Torrent sitesidir. Bu sitede vip üyelik sistemi vardır. 100 GB ve üzerindeki her tür film eğitim seti kitap vs her şeyi indirmek mümkündür.

Yabancı Dizi İndirme Siteleri 2023

Ücretsiz film indirmek için ücretsiz downlad programlar ( veya crackli) kullanmanız gerekir. Örneğin Youtube videoları ülkemizde ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ancak VPN değiştirerek Kanada’dan Fransa’dan ve ABD’den giriş yaptığınızda videoların hepsinin belli bir ücretle indirdiğini görebilirsiniz.

Youtube sitesi günümüzde yerli yabancı dizi ve sinema filmlerini 1080p kalitede indirmenize/ izlemenize olanak tanıyor.  Ücretsiz film indirebileceğiniz platform Youtube platformudur. İkinci platform Turktorrent.us sitesidir. Internet Archive de ücretsiz olarak video indirebileceğiniz bir platformdur. Tubi Open Culture ve Retrovision gibi platformlarda da ücretsiz film indirme imkanı var.

https://youtu.be/8bKaHXJgqwA
Yabancı Dizi İndirme Siteleri

Bedava Dizi İndirme Siteleri

Bedava dizi izleme sitelerini bularak ve IDM programını kullanarak her siteden bedava dizi indirebilirsiniz. Sadece bilgisayarda değil cep telefonlarınızdaki Android programlarla da video izleme-indirme imkanı vardır. Şimdi bedava dizi indirebileceğiniz platformlar şöyle sıralanıyor.

Bedava Dizi Indirme Siteleri
Bedava Dizi Indirme Siteleri
 • Crackle
 • Retrovision
 • Youtube
 • PopcornFlix
 • Internet Archive
 • Open Culture

Bu platformlara VPN ile erişebiliyorsunuz ve hatta bazı platformlarda vizyona giren yeni filmleri de indirme imkanınız var. Internet Archive milyonlarca video içeren büyük bir platform ve VPN den bağlanarak bedava video indirebilirsiniz.

Hangi Uygulamadan Dizi İzlenir?

Bedava yerli film izlemek için kullanabileceğini platformlar

 • puhuTV ( üyelik oluştur film izle)
 • FoxPlay (Fox tv uygulaması mobil)
 • YouTube
 • Gain /mobil platform film izleme uygulaması)
 • Mubi ( 7 gün bedava indirme- izleme imkanı veriyor)

olarak sıralanıyor.

İnternetten Dizi İzlemek Yasak mı?

+18 olmamak şartı ile ve telif hakkı sorunu olmayan filmleri internetten izleyebilirsiniz. Zaten film siteleri, telif hakkı olanları kaldırıyor. Olmayanları da izlemeniz için yayınlıyor. Bunun karşılığında film başlarken zorunlu olarak 3-4 adet bahis site reklamını izliyorsunuz. Bu reklamları da izlememek için yapacağınız kolay bir iş var. AdGuard 7.2.2990 programını indirip kurun, tüm video reklamları Windows ortamında tarih olsun.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu