Cilt Bakımı

Dermatix Ultra Jel Kullananlar Kullanıcı Yorumlari

Dermatix Silikon Nedir, jel Ne İşe Yarar, Kullananlarin yorumlari

Dermatix Ultra Jel Cildinizin herhangi bir yerinde bulunan kesik, yara , çizik izlerinden ve ameliyat izlerinden kurtulmak istiyorsanız. Dermatix  Jelin  incelemesini yapıyoruz.

Bu Krem Amerika kökenli olup yaraya hızlıca temas ederek yara izlerinin vücudunuzdan hemen iyileşmesine yardımcı olmaktadir. Peki Dermatix Silikon Nedir, jel Ne İşe Yarar, Kullananlarin yorumlari nelerdir.

Dermatix Ultra Jel Nedir? Ne İşe Yarar?

Bu Jel uzun yıllar önce Amerika’da üretilmeye başlanmış ve Amerikalı ilaç firması Hanson Medical tarafından üretilmiş ve tüm dünyada satışa sunulmuştur. Son zamanlarda gelişen teknoloji ile  Dermatix de silikon teknolojisini kullanarak üretilmeye başlanmıştır. Bu ürün  yara izine nüfuz ederek cildinizde oluşan yara izlerinin iyileşme sürecini kısaltmasına yardımcı olmaktadir. Etken maddesi sayesinde vücudunuzdaki yaralara ,çiziklere ve ameliyat izlerine hemen etki ederek bu izlerin kaybolsana yardımcı olmaktadir.

  1. Bu Jel Yağ içermediği için giysilerle temas ettiğinde giysilerde leke bırakmamaktadır.
  2. Silikon Jel vücutta bulunan yara izlerinin görünümünü düzeltmesine yardımcı olmaktadir.
  3. Kendiliğinden kuruyan bu şeffaf silikon jel, ipeksi ve temiz bir koku bırakmaktadır.
  4. Dermatix in Uluslararası kullanım kılavuzlarında jelin, anormal yara izi görünümlerini engellediği belirtilmektedir.
Dermatix Ultra Jel Nedir Ne Ise Yarar
Dermtix Nedir Ne Ise Yarar

Dermatix Silikon Jel İçeriği Nedir?

Bu Jel Etken Madde olarak siklik ve polimerik siloksanlar içermektedir.  Ayrıca Bu Jel Bol miktarda  C vitamini esteri içermektedir.

Dermatix Ultra Jel Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Bu Jeli kullanmadan önce Doktorunuzun veya Eczacınızın belirtilen kullanma talimatına göre kullanmalısınız.

  1. Bu Kremi günde 2 defa kullanabilirsiniz. ( Sabah ve Aksam)
  2. Silikon jeli kullanmadan önce uygulayacağınız yara izinin olduğu bölgeyi güzelce temizlenmesi  ve kurulamalısınız bu jeli kullanmadan önce kullanacağınız bölgenin ıslak olmadığından emin olun.
  3. Bu jelden tam olarak etkisini görmek istiyorsanız eğer düzenli olarak 2 ay boyunca kullanmanız gerekmektedir.

Dermatix Ultra Jel Eczane Fiyati Ne Kadar?

Bu Kremi Eczanelerde bu internet Aliş veriş sitelerinde de satın alabilirsiniz. 2021 yılı Satış Fiyati ise   70 TL dir. Fiyat zamanla değişkenlik gösterebilmektedir.

Contractubex mi Dermatix mi Daha Etkilidir?

Contractubex ve Dermatix Belirtilen bu iki kremde yara, yanık ve ameliyat izlerinin giderilmesi için kullanılan etkili kremdir. Bu belirtilen kremlerden cildinize hangisi daha iyi geliyorsa ve cildinizde alerjik bir durum oluşturmuyorsa onu kullanmanız gerekmektedir.

Dermatix Ultra Jel Hakkında Kullananlarin Yorumlari

Kolumda dikiş izi kaldı  daha yeni oldu plastik cerrah tavsiye etti bu kremi. Dikiş izinde kullanan varsa işe yarayıp yaramadığını söyleyebilir mi lütfen

Dermatix jeli kullandım 2. derece yanık izine iyi geldi.

Etkili, ama minicik bişeymiş cok pahalı

Oğlum ameliyat oldu ve dikiş izler için bu kremi kullanmamızı doktor tavsiye etti . Fiyatı hakkında net bir şey hatırlamıyorum fakat baya etkisini gördük.

bir vahim kaza sonucunda yanağımda diklemesine oluşan uzun jilet izini 1 ay gibi kisa sürede geçirdi..  ben günde 2 defa düzenli olarak kullanmaya başladığımda yaklaşık bir ayda kesik izlerini yok etmeyi başardi. ilk zamanlarda hiç ümidim yoktu çok fazla üzülüyordum ama doktorun tavsiyesiyle kullandığım bu şeffaf merhem resmen mucize yarattı ve eski görünümüne tekrar kavuştu yüzüm. kesinlikle ama kesinlikle dermatix si gel i tavsiye ediyorum

Sizde Bu jeli kullanmak isteyenlere sitemizin yorum kısmında sizde yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu