Teknoloji

Secretle Giriş İnstagram – Web Giriş Çalışıyor Mu?

Secretle. com İnstagram’ da gizli hesapları görmek için kullanılan bir uygulamadır. Secretle, APK ve Web olmak üzere iki kullanım seçeneği sunmaktadır. Instagram Gizli Profillerini Görmek adı altında birçok program ve uygulama yer almaktadır. Bunlardan biride Secretle İnstagram uygulamasıdır. Bu yazımızda ise Secretle Giriş 2022, Secretle Web Giriş ‘den bahsedeceğiz.

Secretle İnstagram uygulaması, Instagram kullanıcılarının verilerini sunucularına kopyalamak ve istendiğinde görüntülemek için işleyen. Instagram Gizli Hesap Görüntüleyici uygulamasıdır. Bu uygulama, üye olduğunuz andan itibaren hesap bilgilerinizi kendi veri tabanına kayıt eder ve istendiğinde herkese açık olarak gösterebilir. Secretle Web Giriş ve Apk uygulaması şu anda çalışmamaktadır.

Secretle Giriş İnstagram

İnstagram‘da gizli hesapları görmek için kullanılan bir uygulamadır. Postegro vb. gibi uygulamalar, kullanıcı hesapları ile otomatik beğeni ve takip yaptıktan sonra. Secretle, Canlı Tv izle Kim Insta Pro gibi uygulamalar piyasaya çıktı. Bu uygulananında şuanda Apksi ve Web sitesi çalışmamaktadır.

Secretle Web Giriş Hakkında Bilgi

Secretle İnstagram uygulamasının çalışma prensibi oldukça basittir. Fakat bu uygulama yasa dışı bir uygulamadır. Öncelikle Secretle‘ın gizlilik politikasını okuduğunuzda, verilerinizin kendi veri tabanlarında saklanacağını belirtmektedir.

  • Secretle Giriş İnstagram gizli profil uygulaması şu anda çalışmamaktadır. Bu uygulamaya alternatif olarak insta pro uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Secretle Apk

Secretle üzerinden Instagram hesabınıza giriş yaparak, gizli instagram hesabını içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Ancak web sitesi kapalı olduğu ve Apk side maalesef çalışmamaktadır.

Web Giriş Çalışıyor Mu?

Uzun süredir Secretle uygulamasına ulaşamayan kullanıcılar, Google Play Store ve APP Store gibi mağazalarda bulamayan uygulamayı yüklemek için Secretle Web ve Secretle APK gibi arama motorlarında araştırma yapıyor. Ancak son aylarda kapatılan uygulamaya erişim mümkün değil.

Secretle Web Giris Hakkinda Bilgi
Secretle Web Giris Hakkinda Bilgi

Genel olarak araştırırsanız bu uygulamaları kullandıktan sonra bir çok kişinin hesaplarının çalındığı için şikayet ettiğini göreceksiniz. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız, o zaman sahte hesapla kullanmanızı öneririz. Secretle bir havuz uygulamasıdır. Bu uygulamaya kendi hesabınızdan giriş yaparsanız ve birisinin gizli hesabına bakmak isterseniz, uygulama hesabınızdaki kişilerin profil bilgilerini otomatik olarak kendi sunucularına indirecektir. Bu şekilde, bir başkası arkadaşlarınızın özel hesaplarını görmeye çalışırsa, onları görecektir.

4.2/5 - (5 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu